Kniha tejpovaním pevnými a pružnými tejpy

Kód: K161336-005
Značka: KINEMAX
€8,40 €6,90 bez DPH
Skladem
Variant
Môžeme doručiť do:
20.1.2021
Kniha tejpovaním pevnými a pružnými tejpy Tejpování je metóda obväzovanie telesných partií, najčastejšie končatín, pomocou pevných a pružných lepiacich pások o rôznej šírke podľa

Detailné informácie

Podrobný popis

Kniha tejpovaním pevnými a pružnými tejpy

Tejpování je metóda obväzovanie telesných partií, najčastejšie končatín, pomocou pevných a pružných lepiacich pások o rôznej šírke podľa veľkosti a umiestnenia tejpové aplikácie. Zmyslom týchto bandáží je spevnenie tej časti tela, na ktorú je tejp aplikovaný. Takéto ošetrenie chráni pred deštruktívnymi zmenami napríklad pri športovom výkone a končatina pritom nie je obmedzená vo svojej pohybovej funkcii. Tejpovanie je účinné napríklad aj pri náprave prepadnuté klenby chodidla, korekciu vybočeného palca a podobne.

Tejpování pružnými tejp sa používa k odbúravaniu bolesti vo svaloch i kĺboch a k zlepšeniu funkcie svalov, šliach a kĺbov, podporuje krvný a lymfatický obeh a má blahodarný vplyv na hojenie svalových ruptúry, ďalej stabilizuje kĺby, zlepšuje stav pooperačných jaziev a napomáha k zlepšeniu stavu po paréza. Výhodou tejto metódy je možnosť kombinácie jednotlivých aplikácií k odstráneniu bolestivých stavov, napríklad na ošetrenie lakťa pri epicondylitidě (tenisovom lakti) a podobne.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické
Pohlaví: Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
x