Nové kopačky Nike z kolekcie Dream Speed 3

Premeň sny na skutočnosť

Cristiano Ronaldo, Sam Kerr a ďalšie hviezdni hráči mali na začiatku veľké sny. V rýchlych kopačkách Nike Mercurial Dream Speed 3 ľahko premeníš v skutočnosť aj tie najdivokejšie z nich.

nike-mercurial-superfly-7-elite-fg-dream-speed-3_1

nike-mercurial-superfly-7-elite-fg-dream-speed-3_3

Trakcia pripravená do akcie

Predná časť nohy sa pri behu ohýba. Unikátna podrážka Aerotrak modelu Dream Speed 3 sa po ohnutí rýchlo vracia do pôvodného tvaru. Noha sa hýbe rýchlejšie a pružnejšie, takže môžeš smelo zamieriť za svojimi cieľmi.

Maj veľké sny a stoj nohami na zemi

Rýchlosť nepríde len tak sama od seba. Najskôr musíš stráviť dlhé hodiny na tréningoch a zvoliť si topánky, ktoré ti dokonale padnú. Model Dream Speed 3 je vybavený mäkkým zvrškom Flyknit, ktorý pevne a pohodlne objíme chodidlo. Minimalistický dizajn zaručuje ľahkosť, takže môžeš trénovať bez obmedzení a v pekne ostrom tempe.

nike-mercurial-superfly-7-elite-fg-dream-speed-3_4

Strieľaj góly na požiadanie

Kopačky Nike Mercurial Dream Speed 3 majú pevný a minimalistický zvršok Flyknit, ktorý zaručuje lepší kontakt chodidla s loptou. Vďaka mimoriadne tenkej povrchovej vrstve sa lopta ľahko kontroluje za každých podmienok a taky vo vysokých rýchlostiach. Grafický motív ťa neustále motivuje k rýchlym šprintom a strelám na bránku.

Kompletná ponuka kopačiek Nike

x
NETfutbal.sk nájdete na GLAMI.sk