Zuzana Hejnová veľvyslankyňou Mizuno

Zuzana Hejnová veľvyslankyňou Mizuno

 


Dvojnásobná majsterka sveta a olympijská medailistka na trati 400 m prekážok Zuzana Hejnová vstupuje do sezóny 2021 ako ambasádorka značky Mizuno. "Mám radosť, že môžem ísť v šľapajach Honzu Železného a Ivana Lendla," hovorí Zuzana Hejnová o novo naviazané spolupráci s japonskou značkou Mizuno, ktorá predtým obliekala a obúvala takisto obe spomínané ikony slovenského športu.

"Aktuálne som si obľúbila dvoje topánky, a totiž Mizuno Wave Rider a Wave Sky. Obe mi vyhovujú a som s nimi naozaj spokojná, "hovorí Hejnová o legendárnych Rider, ktoré sú tento rok v ponuke už 24. sezónu (Wave Rider 24), a objemovke s vynikajúcim tlmením Wave SKY 4.
Obe topánky sú okrem typické vlnové dosky Mizuno Wave vybavené tiež inovatívnou technológiou medzipodošvy Mizuno Enerzy, ktorá garantuje pohodlný došľap s vysokou návratnosťou energie z dopadu do odrazu.

Vrcholom sezóny pre Hejnová budú tento rok samozrejme olympijské hry, na ktorých sa zúčastní už štvrtýkrát, pričom v každej z predchádzajúcich troch účasťou sa dokázala prebojovať až do finále a z Londýna 2012 dokonca priviezla bronzovú medailu.

"Podobný výsledok by som si pochopiteľne priala aj na hrách v Tokiu. Finále a v ňom zabehnúť čo najlepší výsledok, "hovorí Hejnová, ktorá sa teraz pripravuje na sezónu v Juhoafrickej republike. "Vrátim sa na konci apríla, kedy by sa snáď mala rozbehnúť atletická sezóna, a to vrátane Diamantovej ligy. Všetko potom budem smerovať k spomínanému vrchole sezónu, augustovej olympiáde. "

 

x
NETfutbal.sk nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie