Zuzana Hejnová veľvyslankyňou Mizuno

Zuzana Hejnová veľvyslankyňou Mizuno

 


Dvojnásobná majsterka sveta a olympijská medailistka na trati 400 m prekážok Zuzana Hejnová vstupuje do sezóny 2021 ako ambasádorka značky Mizuno. "Mám radosť, že môžem ísť v šľapajach Honzu Železného a Ivana Lendla," hovorí Zuzana Hejnová o novo naviazané spolupráci s japonskou značkou Mizuno, ktorá predtým obliekala a obúvala takisto obe spomínané ikony slovenského športu.

"Aktuálne som si obľúbila dvoje topánky, a totiž Mizuno Wave Rider a Wave Sky. Obe mi vyhovujú a som s nimi naozaj spokojná, "hovorí Hejnová o legendárnych Rider, ktoré sú tento rok v ponuke už 24. sezónu (Wave Rider 24), a objemovke s vynikajúcim tlmením Wave SKY 4.
Obe topánky sú okrem typické vlnové dosky Mizuno Wave vybavené tiež inovatívnou technológiou medzipodošvy Mizuno Enerzy, ktorá garantuje pohodlný došľap s vysokou návratnosťou energie z dopadu do odrazu.

Vrcholom sezóny pre Hejnová budú tento rok samozrejme olympijské hry, na ktorých sa zúčastní už štvrtýkrát, pričom v každej z predchádzajúcich troch účasťou sa dokázala prebojovať až do finále a z Londýna 2012 dokonca priviezla bronzovú medailu.

"Podobný výsledok by som si pochopiteľne priala aj na hrách v Tokiu. Finále a v ňom zabehnúť čo najlepší výsledok, "hovorí Hejnová, ktorá sa teraz pripravuje na sezónu v Juhoafrickej republike. "Vrátim sa na konci apríla, kedy by sa snáď mala rozbehnúť atletická sezóna, a to vrátane Diamantovej ligy. Všetko potom budem smerovať k spomínanému vrchole sezónu, augustovej olympiáde. "

 

x
NETfutbal.sk nájdete na GLAMI.sk