Akčné sety a komplety za zvýhodnené ceny

Rozšírili sme pre Vás kategóriu Akčné sety a komplety. V tejto kategórii nájdete už skompletizované sety pre tréningové, ale aj pre zápasovej účely. V kategórii SADY DRESOV PRE KLUBY máte jedinečnú možnosť využiť už prednastavených zápasových futbalových sád v počte 15 ks, ale nevylučuje sa odber menšieho, či väčšieho počtu kompletov do sady .. v tomto prípade možno využiť aj náš DOPYTOVÝ FORMULÁR, kedy náš obchodný špecialista vypracuje nezáväznú ponuku podľa Vášho želania.

Navyše sme pre kluby pripravili tiež možnosť dokúpenia sady štucní, alebo len zápasových treniek v počte 15 ks. Všetky ponúkané varianty sú pripravené ako v detských, tak pánskych veľkostiach.

Ďalej máte možnosť zakúpiť tiež sady zápasových lôpt v počte 3ks, alebo tréningových lôpt v počte 10ks. Ani tu nechýba zvýhodnená cena.

Rozšírená bola tiež kategórie brankárskych futbalových kompletov, kde môžete vyberať z mnohých farebných variantov a tiež z mnohých možností zloženia kompletu, ako napríklad s polstrovanými trenkami, s polstrovanými tepláky, alebo trenky bez vypchávok spoločne so štucne.

Na svoje si prídu tiež hráči, ktorí majú možnosť výberu z mnohých tréningových kompletov, ktoré sa skladajú z dresu, treniek a ponožiek, alebo len z kompletu treniek a štucní.